Klimatyzacja, wentylacja  
Akademia Lindab. W oparciu o wieloletnie doświadczenie, opracowaliśmy szeroką ofertę praktycznych i teoretycznych szkoleń. Program jest skierowany zarówno do firm, jak i osób prywatnych zainteresowanych poszerzeniem wiedzy z branży HVAC oraz systemów dachowych i elewacyjnych. Lindab Sp. z o.o. - światowy lider w dziedzinie produktów i systemów wentylacyjnych. Opracowujemy, wytwarzamy i dystrybuujemy kompletne systemy wentylacji a także urządzenia wentylacyjne i klimatyzacyjne. W naszym portfolio znajdują się uznane marki: Centrum Klima, Salda, Mistral, Galanz. Szczelność o podwyższonej klasie potwierdza precyzję wykonania naszych systemów wentylacyjnych. Jakość naszych produktów sprawia, że cieszą się one uznaniem naszych klientów zarówno w Polsce, jak również niemal 40 rynkach zagranicznych. Technologia używana  w procesie produkcji  wykorzystuje najnowsze rozwiązania czołowych włoskich, niemieckich oraz szwajcarskich producentów. Magazyn wyposażony w system wysokiego składowania pozwala na błyskawiczną realizację zamówień naszych Klientów.

Informacje ogólneSzeroki asortyment siłowników LUFBERG pozwala na zastosowanie optymalnych rozwiązań podczas konstruowania systemów automatyzacyjnych. LUFBERG oferuje szeroką gamę modelową siłowników z momentami obrotowymi w zakresie od 2 do 32 Nm oraz całym szeregiem funkcji dodatkowych stosowanych w obecnych urządzeniach technologicznych i spełniających najwyższe wymagania standardów jakości. Niezawodność, prosty montaż i obsługa zapewniają maksymalną funkcjonalność oraz ekonomiczną eksploatację.

Oferujemy aktualny asortyment zaawansowanych technologicznie oraz nieustanie doskonalonych urządzeń. Wszystkie siłowniki marki LUFBERG objęte są 5-letnią gwarancją.

Design
Nowoczesne siłowniki łączące elegancję, bardzo kompaktowe wymiary, dużą funkcjonalność oraz prostą obsługę. Pokrywę siłownika można w prosty sposób zdjąć i w ten sposób uzyskać łatwy dostęp do zacisków oraz regulatorów wewnętrznych. Siłowniki wyposażone są w ogranicznik - punkt zabezpieczający, który nie pozwoli na obracanie się siłownika podczas swej pracy.

Zespół mechaniczny
Uniwersalne siłowniki oferujące duży zakres momentów obrotowych wraz z możliwością umieszczenia w bardzo małej przestrzeni. W przypadku zaniku prądu elektrycznego specjalna sprężyna powrotna zapewni bezpieczne otwarcie/zamknięcie klapy, do której siłownik jest przymocowany.

Elektronika
Do tradycyjnego rozwiązania technicznego dodane są kolejne właściwości, jak na przykład automatyczna blokada dla wszystkich modeli, która pozwala projektantom na nowe podejścia do spraw podłączenia elektrycznego siłowników. Wszystkie siłowniki wyposażone są w ochronę przepięciową, nie są im potrzebne więc żadne kolejne wyłączniki, automatycznie wyłączają się po osiągnięciu ustawionej pozycji krańcowej albo ograniczenia mechanicznego i jednocześnie pozostaje im możliwość dalszego sterowania.

Adapter sterowania
Bardzo prosty montaż bezpośrednio na wałku klapy przy pomocy wielozadaniowego adaptera, który przeznaczony jest nie tylko do podłączenia różnych wałków, ale wykorzystać można go także jako indykatora pozycji lub ogranicznika kąta obrotu.

Zastosowanie
• przepustnice powietrza,
• zawory wodne,
• klapy przeciwpożarowe.
aktualizacja: 2017-12-12 13:45:04
Strona główna | Produkty | Promocje | Szkolenia | Firma | Kontakt Jesteśmy na Facebooku! Polityka prywatności i plików cookies
© 1995-2019 Lindab Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wentylacja, klimatyzacja, systemy kondycjonowania powietrza