Klimatyzacja, wentylacja  
Akademia Lindab. W oparciu o wieloletnie doświadczenie, opracowaliśmy szeroką ofertę praktycznych i teoretycznych szkoleń. Program jest skierowany zarówno do firm, jak i osób prywatnych zainteresowanych poszerzeniem wiedzy z branży HVAC oraz systemów dachowych i elewacyjnych. Lindab Sp. z o.o. - światowy lider w dziedzinie produktów i systemów wentylacyjnych. Opracowujemy, wytwarzamy i dystrybuujemy kompletne systemy wentylacji a także urządzenia wentylacyjne i klimatyzacyjne. W naszym portfolio znajdują się uznane marki: Centrum Klima, Salda, Mistral, Galanz. Szczelność o podwyższonej klasie potwierdza precyzję wykonania naszych systemów wentylacyjnych. Jakość naszych produktów sprawia, że cieszą się one uznaniem naszych klientów zarówno w Polsce, jak również niemal 40 rynkach zagranicznych. Technologia używana  w procesie produkcji  wykorzystuje najnowsze rozwiązania czołowych włoskich, niemieckich oraz szwajcarskich producentów. Magazyn wyposażony w system wysokiego składowania pozwala na błyskawiczną realizację zamówień naszych Klientów.

Zamów katalogi

Jeżeli chcieliby Państwo otrzymać katalog na płycie CD-ROM, katalogi drukowane oraz cennik produktów Centrum Klima wystarczy wypełnić i wysłać poniższy formularz. Nasze materiały udostępniane są nieodpłatnie.
WYBIERZ RODZAJ KATALOGU:
Katalog CD-ROM
Katalog Produktów
Katalog Nawiewników
Katalog Klimatyzatorów
PODAJ SWOJE DANE:
Nazwa firmy:
Imię:
Nazwisko:
Adres:
Kod pocztowy:
Miasto:
E-mail:
Telefon:

Wyrażam zgodę przesyłanie informacji drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o prowadzeniu usług drogą elektroniczną, Dz. U. Nr 144, poz. 1204.
Strona główna | Produkty | Promocje | Szkolenia | Firma | Kontakt Jesteśmy na Facebooku! Polityka prywatności i plików cookies
© 1995-2018 Lindab Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wentylacja, klimatyzacja, systemy kondycjonowania powietrza