Klimatyzacja, wentylacja  
Akademia Lindab. W oparciu o wieloletnie doświadczenie, opracowaliśmy szeroką ofertę praktycznych i teoretycznych szkoleń. Program jest skierowany zarówno do firm, jak i osób prywatnych zainteresowanych poszerzeniem wiedzy z branży HVAC oraz systemów dachowych i elewacyjnych. Lindab Sp. z o.o. - światowy lider w dziedzinie produktów i systemów wentylacyjnych. Opracowujemy, wytwarzamy i dystrybuujemy kompletne systemy wentylacji a także urządzenia wentylacyjne i klimatyzacyjne. W naszym portfolio znajdują się uznane marki: Centrum Klima, Salda, Mistral, Galanz. Szczelność o podwyższonej klasie potwierdza precyzję wykonania naszych systemów wentylacyjnych. Jakość naszych produktów sprawia, że cieszą się one uznaniem naszych klientów zarówno w Polsce, jak również niemal 40 rynkach zagranicznych. Technologia używana  w procesie produkcji  wykorzystuje najnowsze rozwiązania czołowych włoskich, niemieckich oraz szwajcarskich producentów. Magazyn wyposażony w system wysokiego składowania pozwala na błyskawiczną realizację zamówień naszych Klientów.

Dziennik zmian

Cennik produktów jest drukowany kilka razy w roku, dlatego najbardziej aktualny jest ten dostępny na naszej stronie internetowej (w formacie PDF). Wszelkie modyfikacje, np. zmiany cen, dodawanie nowych produktów, itp. są wprowadzane na bieżąco.
Dziennik zmian to lista modyfikacji cennika elektronicznego (dostępnego na naszej stronie internetowej) względem ostatniej wersji drukowanej.


Dziennik zmian cennika z dnia 15.02.2018
15 lutego 2018
Od dnia 15 lutego 2018 r. obowiązuje nowy cennik na produkty będące w ofercie Lindab.
 
W tym wydaniu cennika pojawiły się m.in. takie nowości jak:
- izolacje techniczne VENTwool,
- oddymiające kanały i kształtki prostokątne,
- system wentylacji rozdzielaczowej,
- nowe kształtowniki montażowe,
- nowe modele central wentylacyjnych SALDA i Vent-Axia,
- nowe modele klimatyzatorów Samsung,
- zaktualizowana oferta i ceny na inne produkty.
Strona główna | Produkty | Promocje | Szkolenia | Firma | Kontakt Jesteśmy na Facebooku! Polityka prywatności
© 1995-2018 Lindab Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wentylacja, klimatyzacja, systemy kondycjonowania powietrza