Klimatyzacja, wentylacja  
Akademia Lindab. W oparciu o wieloletnie doświadczenie, opracowaliśmy szeroką ofertę praktycznych i teoretycznych szkoleń. Program jest skierowany zarówno do firm, jak i osób prywatnych zainteresowanych poszerzeniem wiedzy z branży HVAC oraz systemów dachowych i elewacyjnych. Lindab Sp. z o.o. - światowy lider w dziedzinie produktów i systemów wentylacyjnych. Opracowujemy, wytwarzamy i dystrybuujemy kompletne systemy wentylacji a także urządzenia wentylacyjne i klimatyzacyjne. W naszym portfolio znajdują się uznane marki: Centrum Klima, Salda, Mistral, Galanz. Szczelność o podwyższonej klasie potwierdza precyzję wykonania naszych systemów wentylacyjnych. Jakość naszych produktów sprawia, że cieszą się one uznaniem naszych klientów zarówno w Polsce, jak również niemal 40 rynkach zagranicznych. Technologia używana  w procesie produkcji  wykorzystuje najnowsze rozwiązania czołowych włoskich, niemieckich oraz szwajcarskich producentów. Magazyn wyposażony w system wysokiego składowania pozwala na błyskawiczną realizację zamówień naszych Klientów.

Nagrody

Wieloletnie doświadczenie, wiedza oraz konsekwentne inwestycje w rozwój parku maszynowego sprawiają, że Centrum Klima jest liderem w branży wyrobów wentylacyjno-klimatyzacyjnych.
Szybkie umacnianie się pozycji rynkowej spółki oraz stosowane przez nią dobre praktyki sprawiają, że od pięciu lat przedsiębiorstwo regularnie otrzymuje prestiżowe nagrody.

We wrześniu 2011 roku Centrum Klima otrzymała srebrne godło "Najwyższa Jakość 2011" w kategorii produkt. W konkursie nagrodzony został przewód półelastyczny aluminiowy S-Flex stosowany w budowie instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Organizatorem Programu jest Redakcja Biznes Raport w Dzienniku Gazecie Prawnej.
W grudniu 2010 roku Centrum Klima została uhonorowana tytułem "Innowacji Roku 2010" w kategorii nowoczesna firma w III edycji konkursu "Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju". Ideą projektu organizowanego przez Fundację Innowacji i Rozwoju jest identyfikowanie oraz promowanie przedsięwzięć i inicjatyw o charakterze nowatorskim i rozwojowym.
W lutym 2010 roku Centrum Klima została uhonorowana tytułem "Jakość Roku 2009" w kategorii produkt. Nagrodę przyznano przewodowi półelastycznemu aluminiowemu S-flex. Organizatorem Programu jest Redakcja Biznes Raport w Dzienniku Gazecie Prawnej.
W styczniu 2009 roku Centrum Klima otrzymała wyróżnienie za pierwszy debiut na rynku głównym GPW w 2009 roku. Kapituła Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie wyróżniła spółkę za sukces w okresie bessy.
W styczniu 2008 i 2010 roku Centrum Klima znalazła się na liście Diamentów Forbesa - w zestawieniu małych i średnich firm, które w ciągu ostatnich trzech lat najbardziej dynamicznie zwiększały swoją wartość.
W 2007 roku spółka została laureatem konkursu Najlepsze Firmy 2007 realizowanym przez Gazetę Bankową oraz wywiadownię gospodarczą Dun and Bradstreet Poland.
Ponadto, w 2009, 2008, 2007, 2006, 2005 oraz 2003 roku - Puls Biznesu i wywiadownia gospodarcza Coface Poland uhonorowały spółkę prestiżową nagrodą Gazela Biznesu. Ranking wyłania najdynamiczniej rozwijające się podmioty, które odnotowują z roku na rok coraz lepsze wyniki finansowe.
Strona główna | Produkty | Promocje | Szkolenia | Firma | Kontakt Jesteśmy na Facebooku! Polityka prywatności i plików cookies
© 1995-2019 Lindab Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wentylacja, klimatyzacja, systemy kondycjonowania powietrza